Dokument

Planer Artillerigatan 64
Artillerigatan 64 - Eget hus pa Ostermalm

Artillerigatan 64

Övrigt, 1482 m2, Stockholm

Tänk dig ett eget hus i hjärtat av Östermalm som bär ert varumärke för medarbetare och kunder. Ett eget hus som i normala fall är något som bara riktigt stora företag kan få. Ett eget hus i ett av Sveriges mest attraktiva lägen, där Stockholm som stad är som mest elegant, för att inte säga en smula mäktigt; här finns framgångstradition i väggarna. Visst är det en kittlande tanke?

En tanke som kan bli verklighet på er egen adress Artillerigatan 64ÖPPET OCH LJUST

Här får ni fyra plan med kontor på sammanlagt 1 183 kvm samt ett källarplan på 299 kvm. Ett eget hus på totalt 1 482 kvm. Planlösningen är mestadels öppen och det finns fönster runtom hela byggnaden. Det ger en ljus och härlig miljö både för kontor och mötesplatser. Och stora möjligheter för er att få ett eget hus som näst intill i minsta detalj är i linje med era önskemål.

Omgivning

EN STADSDEL FÖR BÅDE LIV OCH AFFÄRER

Urbant. Mycket människor i rörelse. Breda boulevarder. Intryck som gör avtryck. Östermalm är som inget annat.

I Fältöversten hittar du allt du behöver på en och samma plats. Och i kvarteren runtomkring finns både det lokala och kosmopolitiska i en lockande mix.7-10 parkeringsplatser

Kommunikationer

INNERSTADSLÄGE INNERSTADSKOMMUNIKATIONER

Kollektivt, cykel eller bil? Ert eget hus på Artillerigatan 64 ligger perfekt för att både medarbetare och kunder smidigt ska kunna ta sig hit. 430 m från T-bana Karlaplan och 370 m från T-bana Stadion och busslinje 1, 4, 54, 67 och 72 intill.

Service

I Fältöversten hittar du allt från enkla smycken till överdådiga buketter. Från vardagskläder till businesskjorta. Från huvudvärkstabletter till nya glasögon. Och massor av service därtill. I kvarteren runt omkring finns dessutom mycket mer att upptäcka. Från det genuina och klassiska till det trendiga.

Kontakta Annonsör

Magnus Jenninger

Magnus Jenninger

BESbswy