Datorgatan 1
Huskvarna, Jönköping, 144 m2
Kontorslokal på bästa läge i centrala Huskvarna Upptäck denna moderna kontorslokal om 144 kvm i bottenplan i det eftertraktade läget...
Kontor, 127 - 4800 m2, Jönköping, Huskvarna
Hyra: Kontakta annonsören
Upptäck denna moderna kontorslokal om 4800 kvm på plan 1-7 i det eftertraktade läget på Positronen 1 i centrala Huskvarna. Denna imponerande byggnad i sju våningsplan, erbjuder en magnifik utsikt över Vättern och en optimal skyltplats mot E4.
Här får du inte bara en modern och rymlig arbetsmiljö, utan även tillgång till generösa parkeringsmöjligheter och smidiga kommunikationsytor.
Ta chansen att uppgradera din företagsadress till Datorgatan 1-3 . Kontakta oss idag för mer information och boka en visning!
Vacker utsikt över Vättern
Företag i närheten:I fastighetens omgivning finns kommersiella fastigheter, service för näringslivet och hyreshus. Inom gångavstånd finns centrala Huskvarna med ett bra utbud av service och kollektiva kommunikationsmedel. Några minuter i bil nås Jönköping, med bland annat tre stora handelscentrum, och Elmia
Parkeringsmöjligheter/garage:Gott om parkeringsmöjligheter
Skyltläge:Bästa skyltläget längs med E4:an
Positronen 1
Planlösning:Trevlig kontorslokal med utsikt över Vättern. Lokalen har idag blandat kontorslandskap och vissa delar enskilda kontorsrum. Det finns flertalet konferensrum samt några tysta samtalsrum. Det finns tillgång till extern mötes del.
Hit kommer du enkelt med bil, tåg, buss eller cykel
Nära Huskvarna centrum med flertalet restauranger butiker och matbutiker
Emilshus erbjuder lokalt baserad förvaltning. Vi finns alltid nära tillhands när det behövs och delar gärna med oss av vårt breda kunnande inom lokal- och fastighetsfrågor. Vi har lokal närvaro och engagemang för din verksamhet. Tillsammans hittar vi kreativa lösningar för att göra din arbetsplats så bra som möjligt. Du som kund är alltid i vårt fokus.
Uppvärmning:Fjärrvärme
Ventilation:FTX
Hiss:Ja
Tillträde:Enligt överenskommelse